Z důvodu technických komplikací není možné nás telefonicky kontaktovat. Prosím o zaslání sms, popř. e-mailu. Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

VIP zákaznické služby

Profesionální poradenství, rychlé vyřízení objednávky, expresní dodání a sledování zásilek je pro nás samozřejmostí. Víme, že podlahové krytiny patří mezi více objemné zásilky, při jejich doručování je v některých případech nutná asistence více osob a navíc v dnešní době nemusí být jednoduché dostavit se na místo vykládky v moment, kdy se to hodí přepravní společnosti. Z tohoto důvodu jsme zařadili kromě standardní možnosti dopravy i následující příplatkové VIP služby doručení, které Vám nákup podlahy mohou ještě více usnadnit.


TOPTRANS - Dopolední doručení
Doručení zásilky v pracovních dnech do 12:00.

TOPTRANS - Večerní doručení
Doručení zásilky v pracovních dnech 16:00 - 20:00.

TOPTRANS - Sobotní doručení
Doručení zásilky v sobotu do 13:00. Doporučujeme objednat v pracovním týdnu do středy.

TOPTRANS - Doručení s asistencí výnosu do patra
Doručení zásilky v pracovních dnech včetně výnosu do patra. Předpokladem je aktivní asistence příjemce. Max. váha 80 kg/ks.

TOPTRANS - Doručení s výnosem All inclusive
Doručení zásilky v pracovních dnech All Inclusive (2 pracovníci TOPTRANSU) přímo na místo určené příjemcem (do bytu, kanceláře, apod.), včetně avizace. Předpokladem je odpovídající přístup na místo doručení. Max. váha 100 kg/ks.

Podlahám opravdu rozumíme