Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

Vinyl Canadian Design XXL Premium - Použití - Bytové i zátěžové

Představujeme vám naši špičkovou rigidní vinylovou podlahu Canadian Design XXL Premium od renomovaného výrobce Egibi floors. Tato luxusní podlaha je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají dokonalou kombinaci krásy, kvality, odolnosti a snadné údržby. Vinyl Canadian Design XXL Premium vyniká svou impozantní tloušťkou 8 mm a velkým formátem lamel, které dodávají každému prostoru nádech velkoleposti a prostornosti. Díky vysoké kvalitě zpracování a modernímu designovému provedení se tato podlaha stane skutečným klenotem vašeho domova.

Jednou z hlavních předností této vinylové podlahy je extra silná nášlapná vrstva o tloušťce 0,50 mm. Tato vrstva poskytuje výjimečnou odolnost vůči každodennímu opotřebení, poškrábání a skvrnám. Ať už máte domácí mazlíčky, děti nebo rádi pořádáte večírky, tato podlaha vše zvládne s grácií. Rigidní podlahy Egibi Canadian Design XXL Premium jsou vhodné do všech obytných prostorů včetně koupelen a chodeb, ale také do méně zatěžovaných kanceláří. Jejich univerzálnost a odolnost z nich dělá perfektní volbu pro každý prostor. Nabízíme vám výběr ze 4 moderních dekorů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Pořízením rigidní vinylové podlahy Canadian Design XXL Premium získáte nejen krásnou a odolnou podlahu, ale také investici do pohodlí a spokojenosti vaší rodiny na dlouhá léta.