Časté dotazy

Vážení zákazníci, níže naleznete odpovědi na nejčastější otázky spojené s výběrem a nákupem podlahových krytin v našem internetovém obchodě www.podlahylevne.eu. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu info@podlahylevne.eu nebo telefonicky na čísle +420 774 957 481. Využít můžete také on-line chat – okénko chatu je umístěno v pravém dolním rohu stránky.

1. Za jak dlouho nám vybrané zboží doručíte?

Pokud je u zboží uvedená dostupnost "skladem" a zvolíte-li platbu dobírkou nebo kreditní kartou, expedujeme zboží prakticky okamžitě. Objednávka tak u Vás může být do dvou pracovních dnů. Tento způsob úhrady a doručení doporučujeme v případě, že je pro Vás prioritou rychlost dodání. Nadměrné zásilky o délce více jak 4 m jsou dodávány do tří pracovních dnů.

Vyberete-li možnost platby bankovním převodem, zboží expedujeme ihned po připsání částky na náš účet. V tomto případě není účtován poplatek 55,- Kč za dobírku a objednávka Vám dorazí do ca. 4 pracovních dnů.

U zboží „na objednávku“ Vám přesný termín doručení sdělíme po ověření s výrobcem. Standardně se dodací lhůta pohybuje okolo tří týdnů od objednání.

2. Jaké jsou ceny přepravy?

Cena přepravy je závislá na celkové váze objednaného zboží a vzdálenosti od centrálního skladu. Cena vychází z tarifů přepravní společnosti a e-shop ji počítá automaticky dle Vaší zadané adresy. Máte tak vždy jistotu, že zaplatíte pouze takovou cenu, jakou nám bude účtovat přepravní společnost nebo cenu nižší. Při objednávce v hodnotě nad 10.000,- Kč je doprava po ČR zdarma. Poplatek za dobírku je 55,- Kč vč. DPH.

3. Je možné si u Vás zboží objednat se službou "Výnos do patra"?

Služba „výnos do patra“ u nás zatím není k dispozici. Samozřejmostí je však doručení zboží na Vaši adresu. Již od roku 2013 úspěšně spolupracujeme s přepravní společností FOFR, která zajišťuje bezproblémové dodávky našeho sortimentu. Je pro nás prioritou, aby k Vám naše podlahové krytiny dorazily v pořádku, bez poškození a ve Vámi zvoleném termínu. Do budoucna plánujeme službu „výnos do patra“ poskytovat, nyní se nabízí pouze domluva s řidičem na místě.

4. Mohu si u Vás objednat obšití koberce?

Ano, rádi Vám vybraný koberec obšijeme za cenu 60,- Kč/m vč. DPH. Požadavek stačí uvést do poznámky v posledním kroku objednávky. V případě zájmu o tuto službu uveďte, které strany koberce si přejete obšít. Počítejte, prosím, s tím, že se tímto doba dodání prodlouží o ca. 5 pracovních dní.

5. Je možné vybrané PVC nebo koberce v metráži rozměrově upravit?

Rozměr vybrané podlahové krytiny Vám dle Vašeho požadavku rádi upravíme. Za službu úpravy šíře role si účtujeme jednorázový poplatek 250,- Kč vč. DPH. Požadavek stačí uvést do poznámky v posledním kroku objednávky. Úprava délky řezu je zdarma.

6. Lze si od Vás nechat vybranou podlahovou krytinu i nainstalovat?

Kromě prodeje podlahových krytin nabízíme rovněž instalaci. K dispozici máme velmi šikovné podlaháře a díky dlouholeté praxi v oboru máme spoustu spokojených klientů z řad bytových zakázek i velkých projektů. K samotné instalaci si vždy účtujeme cestovné, které závisí na vzdálenosti od našeho sídla v Benešově u Prahy. V případě zájmu o vzdálenější pokládku Vám rádi doporučíme odbornou firmu z Vašeho okolí. Spolupracujeme s profesionálními společnostmi z oboru z celé České republiky!

7. Platí dopravné zdarma při objednávce nad 10 000,- Kč pro celou ČR?

Pokud si u nás zakoupíte zboží za více než 10 000,- Kč, platí pro Vás dopravné zdarma. Bezplatná doprava platí pro celou ČR.

8. Odesíláte zboží i na Slovensko?

Ano, rádi Vám zboží zašleme i na Slovensko. Cena dopravného závisí na konkrétním požadavku. Proto neváhejte a zašlete nám e-mailem svoji poptávku společně s přesnou adresou a my Vám rádi spočítáme konkrétní cenu.