Doprava a platba

Možnosti dopravy

1. Expresní přepravní společnost FOFR (doporučujeme)

Objednané zboží Vám rádi zašleme expresní přepravní společností FOFR. Cena přepravy je závislá na celkové váze objednaného zboží a vzdálenosti od centrálního skladu. Cena vychází z tarifů přepravní společnosti a e-shop ji počítá automaticky dle Vaší zadané adresy a celkové váhy objednaného zboží. Máte tak vždy jistotu, že zaplatíte pouze takovou cenu, jakou nám bude účtovat přepravní společnost nebo cenu nižší. Zboží označeno ikonou „skladem“ u Vás může být do dvou pracovních dnů od objednávky.

Orientační cena dopravy jednoho řezu PVC nebo koberce o rozměru 4 x 4 m je 270,- Kč.

Při objednávce v hodnotě nad 10.000,- Kč vč. DPH je doprava po ČR zdarma.


2. Výdejní místo – prodejna TOROFLOORS (Ústí nad Labem)

Zboží Vám můžeme též doručit do 5-ti pracovních dnů na výdejní místo – prodejnu TOROFLOORS v Ústí nad Labem. Doprava na výdejní místo je zdarma.


Možnosti platby

 

1. Platba na dobírku

 

 

Zboží můžete uhradit řidiči přepravní společnosti při převzetí zboží v hotovosti – tzv. na dobírku. Platba na dobírku je vždy v hotovosti a nelze řidiči zboží hradit platební kartou. Platbou na dobírku lze hradit objednávky do 20.000,- Kč. V případě vyšší hodnoty objednávky požadujeme platbu předem - např. bankovním převodem. Poplatek za platbu na dobírku je 55,- Kč. Fakturu (daňový doklad) k objednávce zasíláme automaticky prostřednictvím e-mailu v den doručování objednávky.


 

2. Platba bankovním převodem


 

Pohodlná platba prostřednictvím Vašeho internetového bankovnictví. V případě volby platby převodem Vám po uzavření objednávky přijde e-mail s platebními údaji. Fakturu (daňový doklad) k objednávce zasíláme automaticky prostřednictvím e-mailu v den doručování objednávky. Pokud zboží nakupujete na firmu pošleme Vám po dohodě fakturu předem.

metody-platby

3. Platba kartou (on-line)

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Fakturu (daňový doklad) k objednávce zasíláme automaticky prostřednictvím e-mailu v den doručování objednávky.

Nejrychlejší způsob platby. Budete přesměrováni do rozhraní Platební brány ComGate a zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

metody-platby

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.