Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

PVC s filcem Fortex Pure - Šíře - 3 m

Představujeme vám PVC podlahu Fortex Pure z kolekce A1 LONG LIFE Tex - dokonalé řešení pro váš domov, které spojuje krásu, odolnost a snadnou údržbu v jednom a to zejména díky pokročilé metodě digitálního tisku. Ať už toužíte po elegantním vzhledu dřeva, moderním stylu dlažby nebo industriálním šarmu betonu.

S celkovou tloušťkou 2,90 mm a kompaktní nášlapnou vrstvou 0,40 mm je PVC podlaha Fortex Pure připravena odolat každodennímu provozu ve vaší domácnosti. Embosovaný povrch s polyuretanovou úpravou zaručuje atraktivní vzhled a významně usnadňuje údržbu. Rozlučte se s pracným čištěním a vítejte v novém světě pohodlí a jednoduchosti.

Fortex Pure myslí i na váš komfort - spodní část podlahy je opatřena textilním (filcovým) podkladem, který zajišťuje příjemný pocit při chůzi a tlumí případný hluk. Ať už se rozhodnete položit tuto podlahu v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni nebo na chodbě, můžete si být jisti, že každý krok bude potěšením. Investice do PVC podlahy Fortex Pure je investicí do kvality, krásy a pohodlí vašeho domova. Neváhejte a pořiďte si podlahu, která překoná vaše očekávání a stane se ozdobou vašeho interiéru na dlouhá léta.