Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

Novinky v naší nabídce

PVC podlaha Loftex - kvalitní, s filcem a za TOP cenu

PVC podlaha Loftex - kvalitní, s filcem a za TOP cenu

Představujeme vám PVC podlahu Loftex od renomovaného výrobce Gerflor. Dokonalá podlaha, která změní váš domov v oázu krásy a pohodlí. Tato špičková podlaha v nádherných dekorech dřeva a betonu vám nabízí vše, co jste kdy od podlahy chtěli a ještě mnohem víc.


PVC Fortex Pure - dokonalé řešení pro váš domov

PVC Fortex Pure - dokonalé řešení pro váš domov

Hledáte podlahovou krytinu, která spojuje krásu, odolnost a snadnou údržbu v jednom? Pak je PVC podlaha Fortex Pure z kolekce A1 LONG LIFE Tex tou pravou volbou pro váš domov. Tato vinylová podlaha představuje dokonalé řešení pro všechny, kteří touží po moderním a stylovém interiéru.


Lepený vinyl Experto LVT 30 a Experto LVT 55

Lepený vinyl Experto LVT 30 a Experto LVT 55

Seznamte se s nejnovějšími přírůstky do naší rodiny podlah. Rozumíme tomu, že výběr nové podlahy je klíčové rozhodnutí, které ovlivní vzhled a pohodlí vašeho domova na dlouhou dobu. Proto jsme pro vás připravili kolekci Experto FAMILY - synonymum pro špičkové vinylové podlahy.


Rigidní vinyl Canadian Design za TOP cenu

Rigidní vinyl Canadian Design za TOP cenu

Prvotřídní rigidní vinylové podlahy se skvělými vlastnostmi, dlouhou životností a snadnou pokládkou nyní nabízíme v akci za 575,- Kč/m2 vč. DPH. Podlahy Canadian Design navíc disponují již integrovanou podložkou o tloušťce 1 mm a nabídka obsahuje celkem 13 dekorů.


Nové dekory PVC s filcem Texo

Nové dekory PVC s filcem Texo

Jednou z novinek v naší nabídce pro letošní rok jsou velmi povedené dekory PVC s filcem Texo v šířích rolí 3 / 4 metry. Levné lino s filcem Texo tak nyní nabízíme celkem v 14 dekorech. Nové dekory jsou již nyní skladem a připraveny k okamžité expedici.


PVC s filcem Livitex - nové dekory

PVC s filcem Livitex - nové dekory

Rozšířili jsme skladovou nabídku PVC s filcem Livitex v šířích rolí 3 / 4 a 5 metrů na celkových 20 dekorů. Další atraktivní novinkou v naší nabídce lina je nová designová řada Livitex Retro, která v šířích rolí 3 a 4 m přináší 6 trendových vzorů s autentickými reprodukcemi dlažby.


Levné lino 5m

Levné lino 5m

PVC podlahy (lino) jsou na českém trhu velmi oblíbené a v naší nabídce naleznete více než 280 dekorů těchto podlah. Levné lino v šíři 5 m je velmi vyhledávané zejména díky rychlé a snadné instalaci bez nutnosti spojování pásů. Podlaha bez spojů si provždy zachová autentický a svěží vzhled. 


Laminátová podlaha levně

Laminátová podlaha levně

Široká kolekce levných a odolných laminátových podlah obsahuje celkem 25 dekorů prolínajících se v pěti produktových řadách klasifikovaných v užitné třídě 32. Ekonomicky výhodný Emotion 32 nabízí 11 dekorů bez obvodové V spáry.


Multifunkční podlahy Multiflor GreenTec

Multifunkční podlahy MULTIFLOR GREENTEC

Rádi bychom Vám představili letošní novinku v sortimentu plovoucích podlahovin. Jedná se o multifunkční podlahy Multiflor GreenTec vyrobené v užitné třídě 33 od německého výrobce EGGER.


Dětský koberec ALJAŠKA 5228

Dětské koberce v metráži - Nové dekory

Rozšířili jsme skladovou nabídku dětských koberců v metráži o další 4 dětské designy. Oblíbený motiv Aljaška se smyčkovým vlasem má nyní dvě odstínové varianty. K původnímu provedení v jemných tlumených tónech přibyla varianta vesele zářivých barev.


Umělé trávy A1 GRANFIELD

Umělý trávník na balkon

Rádi bychom Vám představili aktuální nabídku umělých trav na balkon i zahradu A1 GRANFIELD. Do letošní kolekce jsme zařadili nový typ všívaného koberce My Garden s výškou vlasu 25 mm. Díky unikátní technologii zpracování více tvarů a odstínů pružných a vysoce odolných vláken z 55% polyetylenu a 45% polypropylenu působí trávník My Garden velmi autentickým dojmem.