Levné lino 5m

Levné lino 5m

PVC podlahy (lino) jsou na českém trhu velmi oblíbené a v naší nabídce naleznete více než 280 dekorů těchto podlah. Levné lino v šíři 5 m je velmi vyhledávané zejména díky rychlé a snadné instalaci bez nutnosti spojování pásů. Podlaha bez spojů si provždy zachová autentický a svěží vzhled. 


Laminátová podlaha levně

Laminátová podlaha levně

Široká kolekce levných a odolných laminátových podlah obsahuje celkem 25 dekorů prolínajících se v pěti produktových řadách klasifikovaných v užitné třídě 32. Ekonomicky výhodný Emotion 32 nabízí 11 dekorů bez obvodové V spáry.


Multifunkční podlahy Multiflor GreenTec

Multifunkční podlahy MULTIFLOR GREENTEC

Rádi bychom Vám představili letošní novinku v sortimentu plovoucích podlahovin. Jedná se o multifunkční podlahy Multiflor GreenTec vyrobené v užitné třídě 33 od německého výrobce EGGER.


Dětský koberec ALJAŠKA 5228

Dětské koberce v metráži - Nové dekory

Rozšířili jsme skladovou nabídku dětských koberců v metráži o další 4 dětské designy. Oblíbený motiv Aljaška se smyčkovým vlasem má nyní dvě odstínové varianty. K původnímu provedení v jemných tlumených tónech přibyla varianta vesele zářivých barev.


Umělé trávy A1 GRANFIELD

Umělý trávník na balkon

Rádi bychom Vám představili aktuální nabídku umělých trav na balkon i zahradu A1 GRANFIELD. Do letošní kolekce jsme zařadili nový typ všívaného koberce My Garden s výškou vlasu 25 mm. Díky unikátní technologii zpracování více tvarů a odstínů pružných a vysoce odolných vláken z 55% polyetylenu a 45% polypropylenu působí trávník My Garden velmi autentickým dojmem.