Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

PVC Fortex Pure - dokonalé řešení pro váš domov

Hledáte podlahovou krytinu, která spojuje krásu, odolnost a snadnou údržbu v jednom? Pak je PVC podlaha Fortex Pure z kolekce A1 LONG LIFE Tex tou pravou volbou pro váš domov. Tato vinylová podlaha představuje dokonalé řešení pro všechny, kteří touží po moderním a stylovém interiéru.

Kvalita a rozmanitost dekorů díky digitálnímu tisku

Díky pokročilé metodě digitálního tisku si můžete vybrat opravdu kvalitní a autentický dekor podlahy. Ať už preferujete elegantní vzhled dřeva, moderní styl dlažby nebo industriální šarm betonu, PVC podlaha Fortex Pure vám umožní realizovat vaše představy. Každý dekor je precizně zpracován do nejmenších detailů, aby vypadal co nejvěrohodněji.

Odolnost a komfort v jednom

PVC podlaha Fortex Pure má celkovou tloušťku 2,90 mm a kompaktní nášlapnou vrstvu 0,40 mm. Je tak připravena odolat každodennímu provozu ve vaší domácnosti. Embosovaný povrch s polyuretanovou úpravou zaručuje nejen atraktivní vzhled, ale také významně usnadňuje údržbu. S touto vinylovou podlahou se rozloučíte s pracným čištěním a budete se těšit z krásného a snadno udržovatelného povrchu po dlouhá léta.

Spodní část podlahy je opatřena textilním (filcovým) podkladem, který zajišťuje příjemný pocit při chůzi a tlumí případný hluk. Díky tomu je chůze po této PVC podlaze tichá a komfortní. Filcová podložka navíc poskytuje skvělé termoizolační vlastnosti, takže se nemusíte bát chladné podlahy ani v zimních měsících.

PVC podlaha Fortex Pure neobsahuje žádná ftalátová změkčovadla. PVC podlahy v metráži z kolekce A1 LONG LIFE Tex vykazují desetkrát méně emisí VOC* než vyžadují platné evropské normy (méně než 100 uq/m3), což přispívá k lepší kvalitě vzduchu v interiérech.

Bytové PVC Fortex

Investice do kvality a krásy v jednom

Pořízením PVC podlahy Fortex Pure investujete do kvality, krásy a pohodlí vašeho domova. Tato vinylová podlaha překoná vaše očekávání a stane se ozdobou vašeho interiéru na dlouhá léta. Ať už se rozhodnete položit ji v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni nebo na chodbě, můžete si být jisti, že každý krok bude potěšením.

Doporučené produkty8