Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

Umělý trávník na balkon

Rádi bychom Vám představili aktuální nabídku umělých trav na balkon i zahradu A1 GRANFIELD. Do letošní kolekce jsme zařadili nový typ všívaného koberce My Garden s výškou vlasu 25 mm. Díky unikátní technologii zpracování více tvarů a odstínů pružných a vysoce odolných vláken z 55% polyetylenu a 45% polypropylenu působí trávník My Garden velmi autentickým dojmem. Přírodní trávu dokonale imituje nejen na pohled, ale i pocitově při chůzi na boso.

Kolekce A1 GRANFIELD nyní obsahuje osm typů umělých trávníků v rolích. K dispozici jsou komfortní dlouhodobě použitelné trávy IRISH GRASS, SOFT GRASS, BOTANICA a MY GARDEN, které vynikají vysokou kvalitou vlákna a přirozeným vzhledem. Ekonomicky dostupnými variantami pro univerzální sezónní využití jsou typy GREENWAY, SPORT, TURF NOP a CAMPING NOP. Všechny typy travních koberců jsou dostupné v šířích rolí 2 a 4 metry.

A1 GRANFIELD nabízí využití pro zahrady, terasy, střechy, okolí bazénů nebo balkony. Díky odolnosti vůči slunečnímu záření si tyto trávníky uchovají původní barevnost a vzhled po celou dobu své životnosti. Voděodolná spodní vrstva umožňuje potřebný průsak a odtok vody. Koberce A1 GRANFIELD vždy vytvoří očekávanou iluzi svěžího přírodního trávníku.