Doručení do 3 týdnů
Záruka nejnižší ceny
U nás nakoupíte jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Vše za extra výhodné ceny a se slevami až 25 %.
Více než 90 % zboží skladem
Rychlé vyřízení objednávky, zboží u Vás může být do dvou pracovních dnů od objednávky.
Doprava nad 10 000 Kč ZDARMA
Využijte dopravu zdarma po celé ČR při objednávkách nad 10 000 Kč a pro SR nad 770 EUR.
VIP zákaznické služby
Vyberte si možnost doručení jaká Vám nejvíce vyhovuje. Zboží doručíme i v odpoledních hodinách a za příplatek je možné objednat výnos do patra.
Smyčkové kobercové čtverce Magnum od Belgického výrobce Modulyss. Kobercové čtverce Magnum jsou vyrobeny z pevného polyamidového vlákna a patří mezi kvalitní a oblíbené objektové koberce. Rubová strana koberců je tvořena podkladem z modifikovaného bitumenu obsahujícího minimálně 70% recyklovaného materiálu. Můžeme je doporučit do kanceláří, hotelů, chodeb, zasedacích místností, penzionů nebo privátních interiérů. Kobercové čtverce Magnum jsou dostupné celkem v 27 dekorech. Pro zobrazení ostatních dekorů klikněte zde.
Celkové hodnocení kobercových čtverců Magnum
- Moderní design a široká kolekce 27 odstínů
- Zátěžová třída 33 - pro obytné a komerční prostory s vysokým zatížením
- Velmi výhodná cena
- Snadno se udržují díky nízkému a pevnému vlasu
- Je možné kombinovat se čtverci Magnum Stream pro unikátní vzhled prostoru
- V případě poškození lze vyměnit pouze jeden čtverec
- Pevná konstrukce smyčkového vlasu zabezpečuje velmi nízkou míru opotřebení
- Jsou vhodné pro podlahové vytápění - v tomto případě je podmínkou instalace celoplošné lepení
- TOP kvalita od renomovaného výrobce Modulyss
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- Smyčkové koberce jsou spíše pevnější a nejsou tak komfortní na došlap

Proč nakoupit kobercové čtverce Magnum u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Typ vlasu | Smyčkový |
|---|---|
| Vlas | 100% polyamid |
| Váha vlasu | 540 g/m2 |
| Podklad | Bitumen |
| Použití | Zátěžové i bytové |
| Užitná třída | 33 |
| Celková výška | 6,2 mm |
| Výška vlasu | 2,9 mm |
| Výrobce | Modulyss |
| Antistatika | Ano |
| Balení | 5 m2 |
| Rozměr čtverce | 50 x 50 cm |
| Klasifikace hořlavosti | Bfl.S1 |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Vhodnost pro podlahové vytápění | Ano |
| Dostupnost | Na objednávku |
Hodnocení obchodu
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.
![]()
Martin
![]()
14.1.2026
Rychlost dodávky, celková komunikace
![]()
Ověřený zákazník
![]()
11.1.2026
Celková spokojenost.
![]()
luckattt
![]()
16.12.2025
Skvělá zákaznická podpora, rychlé dodání. Doporučuji
































