Doručení
Záruka nejnižší ceny
U nás nakoupíte jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Vše za extra výhodné ceny a se slevami až 25 %.
Více než 90 % zboží skladem
Rychlé vyřízení objednávky, zboží u Vás může být do dvou pracovních dnů od objednávky.
Doprava nad 10 000 Kč ZDARMA
Využijte dopravu zdarma po celé ČR při objednávkách nad 10 000 Kč a pro SR nad 770 EUR.
VIP zákaznické služby
Vyberte si možnost doručení jaká Vám nejvíce vyhovuje. Zboží doručíme i v odpoledních hodinách a za příplatek je možné objednat výnos do patra.
Celoplošně lepená vinylová podlaha Tarko Fix 30 z kolekce A1 TARKO Fix & Clic. Vinylové podlahy Tarko Fix 30 se vyznačují moderním designovým provedením a jsou dostupné v dekorech dřeva, dlažby i kamene. Vinylové dílce mají celkovou tloušťku 2,00 mm a kompaktní nášlapnou vrstvou 0,30 mm. Embosovaný povrch podlahoviny spolu s povrchovou úpravou TopClean XP/Tektanium zaručí uživatelům její dlouhou životnost, jednoduchou a snadnou údržbu. Vinylové podlahy Tarko Fix 30 jsou vhodné zejména do obytných prostorů. Nabídka obsahuje 38 dekorů. Pro zobrazení ostatních dekorů klikněte zde.
Celkové hodnocení vinylové podlahy Tarko Fix 30
- Moderní design a autentický extra matný povrch
- Dostupná skladem v 38 dekorech dřeva, dlažby i kamene
- Snadno se udržuje díky polyuretanové úpravě povrchu TopClean XP/Tektanium
- Kompaktní nášlap 0,30 mm zaručuje odolnost proti mechanickému poškození
- Velmi pevná konstrukce vinylu zabraňuje povrchovým otlakům od nohou nábytku
- Příznivá cena v porovnání s konkurenčními výrobky
- Ideální pro podlahové vytápění - velmi nízký tepelný odpor
- Neobsahuje ftalátová změkčovadla
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- Vyšší pořizovací cena ve srovnání např. s PVC podlahou
- Je dost pevná, tudíž není tak komfortní při došlapu bosou nohou jako např. PVC podlahy

Díky povrchové úpravě TopClean XP/Tektanium jsou vinylové podlahy Tarko Fix 30 na povrchu ještě odolnější a velmi snadno se udržují čisté. Snižují tak svým uživatelům spotřebu vody, energií a čistících prostředků. Vinylové podlahy A1 TARKO s výraznou převahou splňují hygienické požadavky platných evropských norem. Neobsahují žádná ftalátová změkčovadla, přičemž stejná technologie jejich zpracování je využívána i při výrobě potravinových obalů, zdravotnických potřeb nebo dětských hraček. Vykazují až 100x méně emisí VOC* než vyžadují platné evropské normy, což přispívá k výrazně lepší kvalitě vzduchu v interiérech.

*VOC: Volatile Organic Compound = těkavé organické látky.
Proč nakoupit vinyl Tarko Fix 30 u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Dekor | Dlažba |
|---|---|
| Použití | Bytové |
| Užitná třída | 31 |
| Celková tloušťka | 2,00 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,30 mm |
| Výrobce | Tarkett |
| Rozměr lamely | 500 x 1000 mm |
| Mikrospára | Ne |
| Antistatika | Ano |
| Balení | 4,5 m2 |
| Formát lamely | 1-pásový |
| Počet lamel v balení | 18 ks |
| Povrchová úprava | PUR |
| Klasifikace hořlavosti | Bfl.S1 |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Vhodnost pro podlahové vytápění | Ano |
| Dostupnost | Skladem |
| Záruka | 10 let |
Hodnocení obchodu
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.
![]()
Martin
![]()
14.1.2026
Rychlost dodávky, celková komunikace
![]()
Ověřený zákazník
![]()
11.1.2026
Celková spokojenost.
![]()
luckattt
![]()
16.12.2025
Skvělá zákaznická podpora, rychlé dodání. Doporučuji
















































