Vinylová podlaha Vepo Dub Country 13951-05
Odolné vinylové podlahy se silnou nášlapnou vrstvou
Doručení
Záruka nejnižší ceny
U nás nakoupíte jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Vše za extra výhodné ceny a se slevami až 25 %.
Více než 90 % zboží skladem
Rychlé vyřízení objednávky, zboží u Vás může být do dvou pracovních dnů od objednávky.
Doprava nad 10 000 Kč ZDARMA
Využijte dopravu zdarma po celé ČR při objednávkách nad 10 000 Kč a pro SR nad 770 EUR.
VIP zákaznické služby
Vyberte si možnost doručení jaká Vám nejvíce vyhovuje. Zboží doručíme i v odpoledních hodinách a za příplatek je možné objednat výnos do patra.
Celoplošně lepená vinylová podlaha Vepo od českého výrobce Fatra, a.s. Vinylové podlahy Vepo disponují celkovou tloušťkou 2,00 mm a pevnou nášlapnou vrstvou 0,40 mm. Embosovaný povrch vinylu s polyurethanovou úpravou není pórovitý a zaručuje uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní část vinylu je opatřena kompaktním podkladem. Vinyl je složen z několika vrstev a navíc obsahuje skelnou stabilizační mřížku, která zaručuje rozměrovou stabilitu výrobku. Vinyl Vepo je vhodný do kanceláří, chodeb, zasedacích místností, penzionů nebo privátních interiérů a je dostupný celkem v 18 dekorech. Pro zobrazení ostatních dekorů klikněte zde.






Celkové hodnocení vinylové podlahy Vepo
- Moderní design a autentický povrch
- Snadno se udržuje díky polyuretanové úpravě povrchu
- Silný nášlap 0,40 mm zaručuje zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození
- Velmi pevná konstrukce vinylu zabraňuje povrchovým otlakům od nohou nábytku
- Český výrobek
- Příznivá cena v porovnání s konkurenčními výrobky
- Ideální pro podlahové vytápění - velmi nízký tepelný odpor
- Vhodná do domácnosti i komerčních prostorů
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- Obsahuje skelnou stabilizační mřížku
- Vyšší pořizovací cena ve srovnání např. s PVC
Struktura vrstev

Díky zesílené povrchové úpravě jsou vinylové podlahy Vepo na povrchu ještě odolnější a velmi snadno se udržují čisté. Snižují tak svým uživatelům spotřebu vody, energií a čistících prostředků. Vinylové dílce Vepo s výraznou převahou splňují hygienické požadavky platných evropských norem.
Proč nakoupit vinyl Vepo u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Použití | Zátěžové i bytové |
| Užitná třída | 41 |
| Celková tloušťka | 2,00 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,40 mm |
| Výrobce | Fatra |
| Rozměr lamely | 180 x 1200 mm |
| Mikrospára | Ne |
| Antistatika | Ano |
| Balení | 4,32 m2 |
| Formát lamely | 1-pásový |
| Počet lamel v balení | 20 ks |
| Povrchová úprava | PUR |
| Klasifikace hořlavosti | Bfl.S1 |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Vhodnost pro podlahové vytápění | Ano |
| Dostupnost | Skladem |
| Záruka | 10 let |
Hodnocení obchodu
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.
![]()
Martin
![]()
14.1.2026
Rychlost dodávky, celková komunikace
![]()
Ověřený zákazník
![]()
11.1.2026
Celková spokojenost.
![]()
luckattt
![]()
16.12.2025
Skvělá zákaznická podpora, rychlé dodání. Doporučuji



















