Doručení
Záruka najnižšej ceny
U nás nakúpite jednoducho, rýchlo a z pohodlia domova. Všetko za extra výhodné ceny a so zľavami až 25 %.
Viac ako 90 % tovaru skladom
Rýchle vybavenie objednávky, tovar u Vás môže byť do štyroch pracovných dní od objednávky.
Doprava nad 770 EUR ZADARMO
Využite dopravu zadarmo po celej ČR pri objednávkach nad 10 000 Kč a pre SR nad 770 EUR.
VIP zákaznícke služby
Vyberte si možnosť doručenia, aká Vám najviac vyhovuje. Tovar doručíme aj v popoludňajších hodinách a za príplatok je možné objednať výnos do poschodia.
Laminátové podlahy Solution 31 V z kolekce plovoucích podlah FLOORCLIC od rakouského výrobce EGGER. Typ Solution 31 V má celkovou tloušťku 7 mm a můžeme jej doporučit zejména do chodeb, obývacích pokojů, dětských pokojů nebo ložnice. Povrch laminátové podlahy zaručuje uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Dekory podlah FLOORCLIC jsou vyrobeny s velkým citem pro detail, a proto jsou u koncových uživatelů velmi oblíbené. Laminátová podlaha typu Solution 31 V je dostupná celkem v 10 dekorech. Pro zobrazení ostatních dekorů klikněte zde.
Celkové hodnocení laminátové podlahy Solution 31 V
- Působivé dekory za skvělou pořizovací cenu
- Přiznaná 4stranná spára
- Jednoduchá instalace díky patentovanému zámkovému systému CLIC it!
- Snadno se udržuje
- Silná a pevná povrchová úprava - i při velkém zatížení se netvoří zbytkové otlaky
- Vhodná pro obytné prostory se silným zatížením
- Vyrobeno v Německu
- Je vhodná pro podlahové vytápění
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- V případě polití vodou doporučujeme co nejdříve setřít (lze ošetřit impregnací spár Aqua+ Clic sealer)
- Laminátové podlahy působí při došlapu bosou nohou spíše studeným dojmem

Dekory proti opotřebení ostrými podpatky nebo kolečky židlí chrání odolná krycí vrstva, takzvaný overlay (impregnační pryskyřice, díky nimž tato ochranná vrstva vypadá neopotřebovaně i po nejtvrdších testech). Jedná se o přírodní a ekologický produkt, který obdržel prestižní německý certifikát "Modrý anděl".

Proč nakoupit laminátovou podlahu Solution 31 V u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Použitie | Bytové |
| Úžitková trieda | 31 |
| Celková hrúbka | 7 mm |
| Výrobca | EGGER |
| Rozměr lamely | 193 x 1292 mm |
| Mikrospára | Ano 4V |
| Balení | 2,494 m2 |
| Formát lamely | 1-pásový |
| Počet lamel v balení | 10 ks |
| Profil zámku | CLIC it! |
| Klasifikácia horľavosti | Cfl.S1 |
| Vhodnosť pod kolieskovú stoličku | Ano |
| Vhodnosť pre podlahové vykurovanie | Ano |
| Dostupnosť | Skladem |
| Záruka | 10 let |

Laminátové plovoucí podlahy
Laminátové plovoucí podlahy byly uvedeny na trh v sedmdesátých letech a rychle se staly velice populární zejména kvůli své jednoduché instalaci a manipulaci. V dnešní době je možné díky moderním technologiím vytvořit laminátové podlahy ve věrných imitacích dřeva i keramiky, a to i s velmi kvalitní povrchovou úpravou. Laminátové podlahy jsou nyní považovány spíše za levnější podlahové krytiny, ale samozřejmě existují varianty, které mají srovnatelnou cenu jako např. vinylové podlahy.
Hodnocení obchodu
![]()
Ověřený zákazník
![]()
22.4.2026
Rychlé jednání a doručení, dobrá telefonická domluva s pracovníkem podlah.
![]()
Miriam Stew
![]()
19.4.2026
Výběr a rychlá doprava.
![]()
stewartova
![]()
17.4.2026
Velká nabídka a super expres dodání.
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.













