Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

PVC s filcem Texline Nature - Gerflor

Představujeme vám PVC podlahu Texline Nature od renomovaného výrobce Gerflor, která změní váš pohled na podlahové krytiny. Už vás nebaví studené a tvrdé podlahy, které působí sterilně a neosobně? Toužíte po podlaze, která bude nejen krásná a stylová, ale také pohodlná a snadno udržovatelná? Pak je PVC podlaha Texline Nature přesně pro vás!

Vybrat si můžete z široké škály dekorů, které dokonale imitují dřevo, beton i dlažbu. Ať už preferujete rustikální styl, industriální vzhled nebo elegantní klasiku, Texline Nature vám nabídne perfektní řešení pro váš domov. Texline Nature není jen o kráse. Díky celkové tloušťce 2,50 mm a extra odolné nášlapné vrstvě 0,35 mm je tato podlaha připravena zvládnout i ty nejnáročnější podmínky. Ať už máte doma děti, domácí mazlíčky nebo často pořádáte večírky, Texline Nature to ustojí. Embosovaný povrch s polyuretanovou úpravou navíc zaručuje jednoduchou údržbu - stačí setřít a podlaha bude zase jako nová.

Pohodlí je pro nás na prvním místě, a proto je spodní část PVC podlahy Texline opatřena komfortním textilním (filcovým) podkladem. Tento měkký a hřejivý materiál se postará o to, abyste se cítili příjemně při každém kroku. Zapomeňte na studené nohy a užijte si luxus přirozené měkkosti pod nohama. A to není vše - PVC podlaha Texline Nature je také šetrná k životnímu prostředí. Obsahuje totiž 55 % přírodních, BIO nebo recyklovaných surovin. Můžete si tak být jisti, že vaše volba podlahy nejen zkrášlí váš domov, ale také přispěje k ochraně naší planety.