Vyberte z naší nabídky plné poctivých slev. 😉

Zátěžové PVC podlahy - Šíře - 2 m

Zátěžové PVC podlahy jsou určené pro použití v zatěžovaných prostorech jako jsou kanceláře, chodby, zasedací místnosti, penziony, ale samozřejmě i domácnosti. Vyznačují se zejména vysokou třídou zátěže a tloušťkou nášlapné vrstvy od 0,40 mm – 0,70 mm. Vyšší nášlapná vrstva u PVC podlah znamená obecně vyšší pevnost a odolnost podlahy proti mechanickému poškození. Zátěžové PVC podlahy jsou hygienické a jsou opatřeny polyuretanovou úpravou pro snadný úklid.

Rychlé info Sleva-25% Doprodej
PVC Master X 2977PVC Master X 2977

PVC Master X 2977

Šíře role 2 / 3 / 4 m
Skladem
390 Kč/m²
Jak položit PVC podlahu (lino)?

Jak položit PVC podlahu (lino)?

Pokud máte v plánu v interiéru pokládat PVC podlahu (lino) potom určitě čtěte dále. V tomto článku Vám poskytneme důležité informace a jednoduchý návod jak PVC podlahy správně nainstalovat. Zároveň poradíme s výběrem podlahových lišt pro perfektní vzhled podlahy. To vše v několika základních krocích.


PVC podlahy v metráži (LINO)

PVC podlahy v metráži (LINO)

Tyto podlahy možná znáte také pod starším názvem "lino" ačkoliv s přírodním linoleem nemají nic společného a s materiály prodávanými v 80. - 90. letech jen minimum. V dnešní době je to jedna z nejpopulárnějších podlahových krytin, a to zejména proto, že díky novým výrobním technologiím je pro zákazníky připravena široká nabídka různých typů imitací materiálů. Například různé imitace dřeva a betonu jsou velmi oblíbené a žádané, v případě kvalitních PVC i k takřka nerozeznání.