Doručení
Záruka najnižšej ceny
U nás nakúpite jednoducho, rýchlo a z pohodlia domova. Všetko za extra výhodné ceny a so zľavami až 25 %.
Viac ako 90 % tovaru skladom
Rýchle vybavenie objednávky, tovar u Vás môže byť do štyroch pracovných dní od objednávky.
Doprava nad 770 EUR ZADARMO
Využite dopravu zadarmo po celej ČR pri objednávkach nad 10 000 Kč a pre SR nad 770 EUR.
VIP zákaznícke služby
Vyberte si možnosť doručenia, aká Vám najviac vyhovuje. Tovar doručíme aj v popoludňajších hodinách a za príplatok je možné objednať výnos do poschodia.
Dřevěná plovoucí podlaha Befag Wood Nature od výrobce Befag. Třívrstvé dřevěné podlahy Befag jsou vyráběné ve vyspěle vybavených technologických provozech, přičemž si na první pohled zachovávají svůj ryze přírodní charakter. Celková tloušťka dřevěné podlahy Befag Wood Nature je 14 mm a tloušťka nášlapné vrstvy je 3,5 mm. Důležitým konstrukčním prvkem podlah Befag je osvědčený zámkový profil PanLoc. Patentovaný 2G/5G systém od švédského Välinge Innovation AB umožňuje snadnou instalaci podlah. Povrch dílců je ošetřen a chráněn osvědčenými matnými laky a oleji německého výrobce Klumpp.
Celkové hodnocení dřevěné podlahy Befag Wood Nature
- Krásné a přirozené dekory dřeva
- Velmi snadno se udržuje
- Teplá a příjemná na došlap bosou nohou
- Jednoduchá instalace díky patentovanému zámkovému systému 2G/5G
- Příznivá cena v porovnání s ostatními dřevěnými podlahami
- Přírodní a ekologický produkt
- Je vhodná pro podlahové vytápění - v tomto případě je podmínkou instalace celoplošné lepení
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- Vysoká pořizovací cena ve srovnání např. s vinylem
Struktura vrstev Befag Wood Nature

Specifické parametry dřevěných podlah vychází z vlastností oblíbených dřevin dubu, buku a jasanu, které výrobce použil při výrobě vrchní nášlapné vrstvy. Nosná konstrukce z borovicového dřeva je po obvodu opatřena zámkovým systémem pro snadnou a rychlou montáž dílců. Dřevěné podlahy Befag Wood Nature patří mezi podlahové krytiny s nejlepšími komfortními vlastnostmi, které zajišťují svým uživatelům přirozený pocit pohodlí. Pokročilé receptury obsahují mimo jiné i přírodní složky zabraňující šíření nežádoucích bakterií na povrchu. Poskytují tím při užívání podlah BEFAG vysoký hygienický standard. Jedná se o přírodní a ekologický produkt.

Proč nakoupit dřevěnou podlahu Befag Wood Nature u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Použitie | Zátěžové i bytové |
| Celková hrúbka | 14 mm |
| Nášľapná vrstva | 3,50 mm |
| Výrobca | Befag |
| Rozměr lamely | 192 x 2200 mm |
| Mikrospára | Ano 4V |
| Balení | 2,534 m2 |
| Formát lamely | 1-pásový |
| Odstín | Supermat |
| Počet lamel v balení | 6 ks |
| Povrch | Drásaný |
| Povrchová úprava | 3 vrstvy oleje Klumpp |
| Profil zámku | G2 / G5 |
| Vhodnosť pre podlahové vykurovanie | Ano |
| Dostupnosť | Skladem |
| Záruka | 21 let |
Hodnocení obchodu
![]()
Ověřený zákazník
![]()
22.4.2026
Rychlé jednání a doručení, dobrá telefonická domluva s pracovníkem podlah.
![]()
Miriam Stew
![]()
19.4.2026
Výběr a rychlá doprava.
![]()
stewartova
![]()
17.4.2026
Velká nabídka a super expres dodání.
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.


















