Doručení do 3 týdnů
Záruka najnižšej ceny
U nás nakúpite jednoducho, rýchlo a z pohodlia domova. Všetko za extra výhodné ceny a so zľavami až 25 %.
Viac ako 90 % tovaru skladom
Rýchle vybavenie objednávky, tovar u Vás môže byť do štyroch pracovných dní od objednávky.
Doprava nad 770 EUR ZADARMO
Využite dopravu zadarmo po celej ČR pri objednávkach nad 10 000 Kč a pre SR nad 770 EUR.
VIP zákaznícke služby
Vyberte si možnosť doručenia, aká Vám najviac vyhovuje. Tovar doručíme aj v popoludňajších hodinách a za príplatok je možné objednať výnos do poschodia.
Smyčkové zátěžové kobercové čtverce Dynamic z kolekce objektových koberců A1 BUSINESS. Kobercové čtverce Dynamic jsou vyrobeny z pevného polyamidového vlákna a patří mezi nejlepší objektové koberce na trhu. Rubová vrstva koberce je tvořena kompaktním podkladem z bitumenu. Můžeme je doporučit do kanceláří, hotelů, chodeb, zasedacích místností, penzionů nebo privátních interiérů. Kobercové čtverce Dynamic jsou dostupné celkem v 10 dekorech. Pro zobrazení ostatních dekorů klikněte zde.
Celkové hodnocení kobercových čtverců Dynamic
- Moderní barvy
- Bezkonkurenční zátěž 33 - pro obytné a komerční prostory s vysokým zatížením
- Snadno se udržují díky nízkému a pevnému vlasu
- V případě poškození se dá vyměnit jeden čtverec
- Pevná konstrukce smyčkového vlasu zabezpečuje velmi nízkou míru opotřebení
- Jsou vhodné pro podlahové vytápění - v tomto případě je podmínkou instalace celoplošné lepení
- TOP kvalita od renomovaného výrobce DESSO
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- Vhodné pro alergiky
- Kobercové čtverce jsou spíše pevnější a nejsou tak komfortní na došlap
- Některé dekory jsou dostupné na objednávku - do tří týdnů


Proč nakoupit kobercové čtverce Dynamic u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Typ vlasu | Smyčkový |
|---|---|
| Vlas | 100% polyamid |
| Váha vlasu | 500 g/m2 |
| Podklad | Bitumen |
| Použitie | Zátěžové i bytové |
| Úžitková trieda | 33 |
| Celková výška | 5,5 mm |
| Výrobca | Desso |
| Antistatiká | Ano |
| Balení | 5 m2 |
| Rozměr čtverce | 50 x 50 cm |
| Klasifikácia horľavosti | Bfl.S1 |
| Vhodnosť pod kolieskovú stoličku | Ano |
| Vhodnosť pre podlahové vykurovanie | Ano |
| Dostupnosť | Na objednávku |
Hodnocení obchodu
![]()
Ověřený zákazník
![]()
22.4.2026
Rychlé jednání a doručení, dobrá telefonická domluva s pracovníkem podlah.
![]()
Miriam Stew
![]()
19.4.2026
Výběr a rychlá doprava.
![]()
stewartova
![]()
17.4.2026
Velká nabídka a super expres dodání.
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.





















