Doručení
Záruka najnižšej ceny
U nás nakúpite jednoducho, rýchlo a z pohodlia domova. Všetko za extra výhodné ceny a so zľavami až 25 %.
Viac ako 90 % tovaru skladom
Rýchle vybavenie objednávky, tovar u Vás môže byť do štyroch pracovných dní od objednávky.
Doprava nad 770 EUR ZADARMO
Využite dopravu zadarmo po celej ČR pri objednávkach nad 10 000 Kč a pre SR nad 770 EUR.
VIP zákaznícke služby
Vyberte si možnosť doručenia, aká Vám najviac vyhovuje. Tovar doručíme aj v popoludňajších hodinách a za príplatok je možné objednať výnos do poschodia.
Smyčkové kobercové čtverce Manhattan z kolekce objektových koberců A1 BUSINESS. Kobercové čtverce Manhattan jsou vyrobeny z kombinace 60 % polyamidového a 40 % polypropylenového vlákna a patří mezi oblíbené a moderní koberce. Rubová vrstva koberce je tvořena kompatkním podkladem z bitumenu. Můžeme je doporučit do kanceláří, menších hotelů, chodeb, zasedacích místností, penzionů nebo privátních interiérů. Kobercové čtverce Manhattan jsou dostupné celkem v 9 dekorech. Pro zobrazení ostatních dekorů klikněte zde.
Celkové hodnocení kobercových čtverců Manhattan
- Moderní dekory s melírovaným designem
- Zátěž 31 - pro obytné prostory vysokým zatížením a komerční prostory s nízkým zatížením
- Snadno se udržují díky nízkému a pevnému vlasu
- V případě poškození je možné vyměnit jeden čtverec
- Pevná konstrukce smyčkového vlasu zabezpečuje velmi nízkou míru opotřebení
- Jsou vhodné pro podlahové vytápění - v tomto případě je podmínkou instalace celoplošné lepení
- Skvělý poměr cena / kvalita
- Při pojezdu kolečkovou židlí není potřeba podložka
- Kobercové čtverce jsou spíše pevnější a nejsou tak komfortní na došlap

Proč nakoupit kobercové čtverce Manhattan u nás?
- Záruka nejnižší ceny
- Levná a rychlá doprava až k Vám domů
- Doprava zdarma u objednávek nad 10 000,- Kč s DPH
- Velkoobchodní slevy pro montážní firmy
| Typ vlasu | Smyčkový |
|---|---|
| Vlas | 60% polyamid / 40% polypropylen |
| Váha vlasu | 660 g/m2 |
| Podklad | Bitumen |
| Použitie | Zátěžové i bytové |
| Úžitková trieda | 31 |
| Celková výška | 6 mm |
| Výrobca | Balta |
| Antistatiká | Ano |
| Balení | 5 m2 |
| Rozměr čtverce | 50 x 50 cm |
| Klasifikácia horľavosti | Cfl.S1 |
| Vhodnosť pod kolieskovú stoličku | Ano |
| Vhodnosť pre podlahové vykurovanie | Ano |
| Dostupnosť | Skladem |
Hodnocení obchodu
![]()
Ověřený zákazník
![]()
22.4.2026
Rychlé jednání a doručení, dobrá telefonická domluva s pracovníkem podlah.
![]()
Miriam Stew
![]()
19.4.2026
Výběr a rychlá doprava.
![]()
stewartova
![]()
17.4.2026
Velká nabídka a super expres dodání.
![]()
Jarka
![]()
4.4.2026
Skvělá komunikace, velký výběr, super ceny a velice rychlá doprava...
![]()
Petra
![]()
28.3.2026
Rychlé doručení.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
25.3.2026
Velký výběr zboží, příznivé ceny, objednávka splněna na 100%.
![]()
Vlasta
![]()
24.3.2026
Super komunikace už po potvrzeni objednávky.
![]()
Ověřený zákazník
![]()
12.3.2026
Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.
![]()
Nikol D.
![]()
10.3.2026
Rychlé doručení, příjemná komunikace s obchodním oddělením, dobré ceny
![]()
Gabka
![]()
25.2.2026
Fofr, rychlé dodání.
![]()
Janek
![]()
15.2.2026
Doporučuji tento obchod, velký výběr zboží, rychlost dodání.
![]()
Vratislav B.
![]()
5.2.2026
Rychlost, výběr, ceny, komunikace. Naprostá spokojenost.



















